Eindpresentaties Liberal Arts Tussenjaar studenten | maandag 12 juni

Eindpresentaties 12 juni 2023
Op deze plek kunnen mentoren van het Liberal Arts Tussenjaar zich aanmelden om een aantal eindpresentaties van studenten van het Tussenjaar bij te wonen. Als mentor meld je je aan voor een blok van een uur, waarin vijf studenten zich presenteren. Hieronder staan de blokken van maandag 12 juni vermeldt. Aanmelden is noodzakelijk en is mogelijk via het formulier onderaan deze pagina. De eindpresentaties zijn een bijzondere kans om de studenten te leren kennen.
Over de eindpresentaties
In de Eindpresentatie geven de studenten van het Liberal Arts Tussenjaar aan waar zij voor staan, welke inzichten zij dit jaar gevonden hebben, hoe de (nabije) toekomst er uit gaat zien en welke keuzes zij gemaakt hebben. Zij geven hiermee hun persoonlijke antwoord op de vragen: Wie ben ik? Wat kan ik en wat wil ik? Ook vertellen zij hoe zij hun persoonlijke bijdrage zien in de wereld.
Programma
De Eindpresentaties zijn verspreid over drie dagen en vinden plaats in de villa van De Vrije Hogeschool. Deze dagen zijn opgedeeld in 3 blokken. Er zijn voor mentoren vier plaatsen per blok beschikbaar. Vol = vol. Je kunt je inschrijven voor één blok en je kunt je alleen voor jezelf inschrijven.
Blok 1 | 12 juni – 13:30 – 14:30
Blok 2 | 12 juni – 14:45 – 15:45
Blok 3 | 12 juni – 16:00 – 17:00
Op deze pagina meld je je aan voor een van de blokken van maandag 12 juni. Schrijf bij je aanmelding expliciet in het veld ‘opmerkingen’ voor welk van de drie tijdsvakken je je wilt aanmelden. Indien een blok vol zit, plaatsen wij dit op deze pagina. Mocht je net te laat zijn, dan nemen we contact met je op.